historia ZEST

ogromny sukces i niezależność

początki

Na początku lat 90 kilku przyjaciół ze szkoły postanowiło założyć wspólnie firmę. Wkrótce potem rozpoczęli działalność, sprzedając szeroki asortyment produktów, w tym parasole różnych marek. Naszym głównym celem i pasją jest ciągłe dbanie o wrażenia klienta związane z naszą marką. Dlatego też zdecydowaliśmy się wykorzystać nasze ogromne doświadczenie w branży parasolniczej do produkcji wysokiej jakości towaru, jakim jest markowy parasol.

marka

Marka ZEST została stworzona z myślą o produkcji najlepszych i najbardziej niezawodnych parasoli. Doskonaliliśmy nasze procedury kontroli jakości, przecierając szlaki w branży hurtowej sprzedaży parasoli. Nasza ciężka praca przyniosła efekty, dzięki czemu parasole ZEST szybko stały się jednym z najpopularniejszych towarów wśród detalistów. Wszyscy oni jednoznacznie kojarzyli naszą markę parasoli z wysoką jakością i niezawodnością i innowacyjnym wzornictwem.
Zasłyneliśmy ze wzorów foto, jaquardu i VIP President 16 drutowy.

atrakcyjny wygląd

My również to podkreślaliśmy, podobnie jak to, że ciężko jest znaleźć tak dobre parasole jak nasze, które jednocześnie będą miały atrakcyjny wygląd. Dlatego też ZEST postanowiło to zmienić. Parasole ZEST są obecnie projektowane przez utalentowanych artystów, którzy tworzą oszałamiające projekty specjalnie na potrzeby naszych parasoli.

czołowy producent

Będąc czołowym producentem parasoli w Wielkiej Brytanii i nie tylko, podążamy za najnowszymi trendami w modzie. Upewniamy się, że zawsze dostarczamy naszym klientom najświeższe wzory. Dlatego też tworzymy przeszło 200-300 nowych wzorów co sezon. Zapewniamy naszym klientom ogromny wybór parasoli, który zadowoli nawet najbardziej wybredną osobę śledzącą trendy modowe.
Niektóre z projektów są tak popularne, że produkujemy je nieprzerwanie od 10 lat .
Podczas 20 lat, które spędziliśmy w branży, nasz zespół artystów stworzył wiele produktów, które stały się rynkowymi hitami. Produkty marki ZEST są używane przez celebrytów i znane osobistości zajmujące wysokie stanowiska.

sukces

Sukces ZEST i ogromny rozwój firmy przypisujemy wysokiej jakości naszych produktów, ich niezawodności, luksusowym wykończeniom, innowacyjnym wzorom, szerokiej gamie produktów oraz przede wszystkim, nieustającemu wsparciu i referencjom naszych klientów.
ZEST to wiodąca marka prowadząca hurtową sprzedaż parasoli w wielu krajach Europy, a także coraz popularniejsza marka w Wielkiej Brytanii, i generalnie w Europie.

POSZUKUJESZ PRODUCENTA, NA KTÓRYM MOŻNA POLEGAĆ?

Jesteś sprzedawcą detalicznym lub kupujesz nasze parasole? Chcesz sprzedawać parasole wysokiej jakości firmy ZEST?