szykowne i stylowe parasole

dla panów

dodatek dla prawdziwego dżentelmena

Szeroki wybór męskich parasoli zaczynając od kompaktowych składanych, aż do długich lasek.

Ich styl i wzornictwo będzie pasował na każde spotkanie, randkę, czy wesele. Niezależnie od stylu, jaki reprezentujesz, wysokiej jakości parasol pozwoli być ci prawdziwym dżentelmenem.

najwyższej jakości męskie parasole

Luksusowe, męskie parasole podkreślające klasyczny i modny wygląd.

Niezależnie czy szukasz parasola w tradycyjnym stylu,
czy podążasz za najnowszymi trendami w modzie,
znajdziesz swój ulubiony parasol z firmą ZEST.

Niezawodność

Wyprodukowane przy użyciu wytrzymałych materiałów najwyższej jakości takich jak stal czy włókno szklane. Możesz zawsze polegać na parasolach ZEST, gdyż posiadają warstwę wodoodporną i są nieprzewiewne. Wszystkie parasole przechodzą kontrolę jakości przed i po zmontowaniu.

Tradycyjność

Proponujemy Ci tradycyjny czarny parasol; może to być długa laska lub składany parasol, który będzie pasował do garnituru i Twojego stylu. Używamy najwyższej jakości materiałów takich jak: stal, drewno czy włókno szklane.

Nowoczesność

Męskie parasole ZEST mają klasyczne czarne i modne, inne, tkane wzornictwo. Podkreśl swój styl jednym z naszych wielu tkanych wzorniczo, męskich parasoli. Używamy włókna szklanego i aluminium do produkcji ram, aby nasze parasole były ultralekkie.

Jakość

Możesz wybrać parasol w różnych kolorach, który będzie automatyczny, składany ręcznie, długi lub w kształcie laski. Używamy "soft touch" materiałów, drewna i skóry, żeby zaprojektować ergonomiczne rączki, które będą wygodnie pasować do każdej dłoni.

Kompaktowość

Ultralekkie materiały użyte do produkcji ram sprawią, że męski parasol łatwo zmieści się w Twojej walizce i stanie się doskonałym dodatkiem, dzięki któremu dotrzesz suchym na spotkanie biznesowe.

na każdą okazję

Aby mężczyzna zawsze wyglądał perfekcyjnie, nie wystarczy garnitur lub idealnie dobrany strój. W czasie deszczu trzeba odpowiednio chronić stylizację – pomaga w tym męski parasol firmy ZEST. Zapraszamy wszystkich Panów do zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy oryginalne, eleganckie parasole męskie na licencji brytyjskiej. Jesteśmy świadomi, że aby dotrzymać kroku zmieniającym się potrzebom rynku, musimy działać szybko. Dlatego śledzimy trendy i jesteśmy wierni najwyższym standardom, w jakich produkowane są męskie parasole. Stosujemy jedynie wypróbowane i trwałe materiały oraz niezawodne mechanizmy. Mogą być Państwo pewni, że każdy parasol męski, który oferujemy, odpowiada najbardziej wygórowanym wymaganiom Klientów. Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu składającego się z niezawodnych i stylowych parasoli dla Panów. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że parasole męskie marki ZEST spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Nie tylko ochrona przed deszczem, czyli co oferują parasole męskie marki ZEST

Nasze wyroby spotkały się z uznaniem głów państw, celebrytów, a przede wszystkim reprezentantów najważniejszych polskich organizacji. Parasole męskie ZEST chronią głowy członków Kancelarii Prezydenta, Biura Ochrony Rządu, Sejmu i Senatu. Z nami już dziś mogą Państwo poczuć się jak VIP-owie, kryjąc się przed deszczem w kopule naszego parasola. Wiemy, że ekskluzywne parasole męskie muszą spełnić szereg wymagań. Jednym z nich jest trwałość i niezawodność. Rozwiązaniem stosowanym przez naszą firmę ZEST jest używanie najwyższej jakości materiałów: włókna szklanego i włókna węglowego, drewna, materiałów satynowych, tkanych i specjalnych. Dzięki temu parasol męski jest odporny na przemakanie i wiejący wiatr. Zwiększyliśmy także ilość drutów w stelażach urządzeń, tak, by składanie oraz rozkładanie przebiegało sprawnie i gładko. Elegancki parasol męski zwykle jest czarny i takiej kolorystyce pozostaliśmy wierni. To pozwala na dopasowanie wybranego modelu do każdego stroju, a zastosowane materiały sprawiają, że parasol łatwo się czyści. Skórzana rączka natomiast wpływa na komfort używania parasola i na łatwość jego trzymania w dłoni podczas zmiennej pogody. Staramy się, aby wszystkie nasze parasole męskie cechował wyszukany styl. Oprócz podstawowej funkcjonalności, jaką jest ochrona przed deszczem, oferujemy też modele gadżetowe. Taki męski parasol posiada specjalny przycisk umożliwiający błyskawiczne, automatyczne złożenie do kompaktowych rozmiarów. Wystarczy teraz schować go w etui, by zmieścił się w samochodowym schowku lub teczce. W sklepie ZEST znajdą Państwo ponadczasowe, eleganckie parasole męskie idealne dla Panów w każdym wieku.