kolorowe i zabawne parasole

dziecięce

UCZYŃ DESZCZOWY DZIEŃ LEPSZYM – PARASOLE ZEST

Kolorowe parasolki dziecięce ZEST z kolekcji dedykowanej najmłodszym rozjaśnią szare i deszczowe dni oraz sprawią, że na twarzach dzieci zagości uśmiech.

Prezentujemy pomysłowe, a zarazem funkcjonalne sposoby na to, żeby pociechy pozostały suche pomimo deszczu. Dostarczamy szeroką gamę parasoli dla chłopców i dziewcząt, w wieku od 2 do 6 lat. Nieważne, czy dziecko lubi parasole w zwierzęta, kwiaty, czy jasne kolory. ZEST oferuje szeroki wybór doskonałej jakości, wesołych parasolek dziecięcych.

KOLOROWE I FUNKCJONALNE PARASOLKI DLA DZIECI

Z dumą przedstawiamy odporne na wiatr, lekkie i wykonane z doskonałej jakości materiałów
parasole dziecięce ZEST, które rozpromienią każdy szary dzień.

Firma ZEST Umbrellas oferuje parasolki dla dzieci – do wyboru w różnych stylach i wzorach.
Niezależnie od tego, czy szukasz parasola dla chłopca, czy dla dziewczynki,
u nas znajdziesz model, jaki będzie pasować idealnie.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Traktujemy bezpieczeństwo użytkowania naszych parasoli bardzo poważnie i zawsze testujemy wszystkie ich części jeszcze przed montażem. Parasole dziecięce ZEST wykonane są wyłącznie z najlepszej jakości materiałów i tkanin. Nasze produkty są zgodne z europejskimi regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów dla dzieci.

Niezawodne

Oferujemy parasole stworzone, żeby spełniać wysokie standardy jakości i niezawodności z użyciem materiałów, które są bezpieczne i wytrzymałe. Parasolki dla dzieci marki ZEST są odporne na wiatr, dzięki czemu będą chronić Twoje dziecko przy każdej pogodzie.

Funkcjonalne

Pozwól swojemu dziecku się wyróżnić. Parasolki dla dzieci ZEST odznaczają się wygodą trzymania i użytkowania, a także pięknymi, bajkowymi wzorami. Wszystkie modele są lekkie i komfortowe, a na dodatek możesz kupić parasol, który pociecha sama pokoloruje.

Dla Chłopców

Nasze parasolki dziecięce posiadają atrakcyjne wzory przemawiające do chłopców w każdym wieku i o dowolnych zainteresowaniach. Niezależnie od tego, czy Twój syn lubi rakiety, piratów czy zwierzęta, wśród naszej oferty znajdzie coś dla siebie. ZEST Umbrellas produkuje parasolki dla dzieci w różnych stylach, poczynając od modeli zupełnie przezroczystych do kompaktowych.

Dla Dziewczynek

Spraw, aby Twoja córka poczuła się jak księżniczka, a na jej twarzyczce zagościł uśmiech nawet podczas deszczu. Wybierz parasole dziecięce w zabawne i kolorowe wzory, od jednolitych kolorów z kwiatowymi motywami do modeli z jej ulubionymi postaciami.

dla każdego dziecka

Piękne, kolorowe i bajkowe parasolki dla dzieci ZEST rozweselą każdą pociechę

Maluchy cieszą się każdym dniem i bez względu na pogodę pragną bawić się na dworze. Nie pozwól zatem, żeby deszczowa aura popsuła Wam plany. Zaopatrz pociechy w parasole dziecięce marki ZEST. Oferujemy modele składane do niewielkich rozmiarów, które zmieszczą się do każdego plecaka lub torebki mamy. Wszystkie dostępne u nas parasolki dla dzieci posiadają estetyczne pokrowce o wzorach pasujących do tych na kopule parasola. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko uwielbia bajkowych bohaterów, czy chciałoby samo stworzyć kolorowy parasol, mamy dla niego ciekawe propozycje. Największym zainteresowaniem cieszy się parasolka dziecięca, którą można samodzielnie pomalować. Gdy pociecha własnoręcznie pokoloruje swój parasol, chętnie będzie go zabierać na spacery, nie zmoknie więc – ku uciesze rodziców. W ofercie ZEST posiadamy modele przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, dlatego jesteśmy pewni, że i Twoje dziecko znajdzie wśród nich odpowiedni wzór dla siebie. Każda parasolka dla dzieci wykonana jest z dbałością o najmniejszy szczegół i z myślą o bezpieczeństwie małych użytkowników. Wszystkie części jeszcze przed montażem przechodzą szereg specjalnych testów. Produkując parasolki dziecięce, używamy jedynie materiałów wysokiej jakości, które gwarantują trwałość urządzenia, jego odporność na wiatr i niezawodność w każdych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Mamy nadzieję, że nasze parasolki dla dzieci wywołają uśmiech również na twarzy Twojej pociechy. Dołącz do zadowolonych Klientów firmy ZEST!